• -30%
Obraz Ballerina White

Obraz Ballerina White

90,00 zł
63,00 zł Zniżka 30%
Brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 90,00 zł -30%

Przy rozmiarach 100x100, 80x120 i 120x150, czas oczekiwania wynosi 10 dni.

Wydruk obrazu przedstawiający ballerinę. Oryginalnie obraz namalowany został tradycyjną metodą farbami przy użyciu pędzli i skrobaka trójkątnego, to wyjątkowe dzieło sztuki, które wspaniale wprowadzi delikatność, elegancję i harmonię do wystroju wnętrza salonu.

Materiał
Produkty
Rozmiar
Kolekcja
Ramka

Na płótnie ukazuje się zgrabna i zwiewna ballerina, wykonująca pełną gracji i lekkości ruch choreografii. Jej ciało wydaje się w sposób naturalny przekształcać w rytm muzyki, a każdy ruch rąk, nóg i torsu jest odzwierciedleniem wewnętrznej ekspresji.

Tło obrazu jest stonowane, co pozwala skupić uwagę na postaci balleriny. Może to być subtelne tło w odcieniach pastelowych lub abstrakcyjne przejścia kolorów, które podkreślają główny motyw. Jasne odcienie dodają przestrzeni i głębi.

Balerina jest ubrana w lekki, klasyczny strój baletowy, który zdobi jej postać i podkreśla ruchy. Delikatne falbany, tiul i satynowe elementy tworzą wrażenie lekkości i subtelności. Każdy szczegół kostiumu jest starannie oddany, a tekstura tkanin została osiągnięta za pomocą pędzli i skrobaka trójkątnego, co dodaje obrazowi faktury i głębokości.

Wyrazista gra świateł i cieni podkreśla formę balleriny, tworząc trójwymiarowy efekt. Skrobak trójkątny został zastosowany do wydobycia szczegółów i tekstury wewnątrz stroju oraz na tle.

To wyjątkowe dzieło sztuki nie tylko oddaje piękno tańca baletowego, ale także przynosi do wnętrza salonu pewnego rodzaju delikatności i piękna, które wzbogacają atmosferę pomieszczenia. Jego obecność na ścianie będzie zachwycać gości oraz dostarczać inspiracji i refleksji o wyjątkowym pięknie ludzkiego ruchu i ekspresji.

32 Przedmioty

Specyficzne kody

EAN13
5906086200004