Artyści

Na ZŁOTY DOM kategoria Artyści poświęcona jest wyjątkowym talentom artystycznym, które inspirują i fascynują. W tej sekcji prezentujemy różnorodne dziedziny sztuki, obejmujące malarstwo, fotografię, grafikę, rysunek, oraz wiele innych form wyrazu artystycznego. Nasza platforma łączy artystów z pasjonatami sztuki, tworząc wirtualne muzeum kreatywności, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.
Eksponujemy tutaj prace zarówno doświadczonych artystów, jak i młodych talentów, którzy dopiero rozpoczynają swoją drogę w świecie sztuki. Dzięki różnorodności stylów i technik prezentowanych przez naszych artystów, każdy odwiedzający może odkryć coś unikalnego i zainspirować się do nowych twórczych poszukiwań.
Przeglądając naszą kolekcję artystyczną na ZŁOTY DOM, można podziwiać zarówno dzieła abstrakcyjne pełne emocji, jak i realistyczne obrazy oddające piękno świata w najdrobniejszych detalach.

Anna Migoda

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Projektantka wzornictwa przemysłowego, ilustratorka, artystka, pasjonatka ceramiki. Działalność w zakresie projektowania produktu, opakowań, komunikacji wizualnej oraz form przestrzennych.

Motto: Ludzie są częścią rozwiązania, a nie problemem.

Łukasz Łęgowik

Człowiek wielu talentów ze szczególnym zamiłowaniem do sztuk wizualnych oraz kultury i sztuki kraju kwitnącej wiśni. Osoba nieszablonowa, wielowymiarowa. Inspirację znajduje w każdym elemencie codziennego życia. Wirtuoz digitalowego piórka.

Motto: Jeśli nie chcesz być najlepszy, to nawet nie zaczynaj.

Szymon Kozłowski

Zapalony fotograf, podróżnik, muzyk, wizjoner, entuzjasta dobrego jedzenia i sportów ekstremalnych. Kreatywne spojrzenie na codzienne tematy, ulubiony motyw flora i fauna. W przerwach od fotografowania montażysta teledysków.

Motto: Najbardziej inspirujący jest początek dnia.

Justyna Ciupińska

Nazywam się Justyna Ciupińska urodziłam się i mieszkam w Radomsku. Od dziecka rysuję, a w wieku 20 lat, zaczęłam malować olejno i rzeźbić w drewnie. Jestem artystką samoukiem i nigdy nie pobierałam żadnych nauk rysunku oraz w dziedzinie sztuki. Maluję często, inspirując się zdjęciami z internetu lub z własnych fotografii jeśli chodzi o portrety. Do tej pory w swoim dorobku artystycznym stworzyłam 3 wystawy. W 2011 "Sentymentalna podróż - radomszczańskie kamienice". Był to cykl obrazów ukazujący najpiękniejsze kamienice mojego miasta. W 2014 "Oko w oko z czasem", to wystawa z portretów swoich znajomych, przyjaciół i osób mi bliskich. W 2015 roku przyszła choroba która, zabrała mi możliwość rzeźbienia jak i samodzielnego poruszania się ale mimo wszystko nie poddając, się postanowiłam stworzyć w 2016 roku kolejną wystawę z cyklu "Okno - okiem na świat" która, ukazywała świat widziany oczami ludzi skazanych przez chorobę do egzystowania we własnych mieszkaniach, bez możliwości przemieszczania się oraz opuszczania swoich mieszkań. Obecnie nadal tworzę nie tylko obrazy, portrety ale i ikony malowanie na desce. Wykorzystując każdą chwilę daną mi przez los do tworzenia, staram się nie myśleć o chorobie ciesząc się drobiazgami.

Mateusz Banaś

Cześć. Nazywam się Mateusz, ale od zawsze mówią na mnie Banan. Rajdami samochodowymi interesuję się od dziecka, a dokładniej od 1997r. Po sześciu latach, w 2003r. do tych zainteresowań doszła fotografia. Z połączenia tych pasji powstało Banan Foto – mój sposób na życie. Rajdy samochodowe i terenowe, wyścigi płaskie i górskie, drift, oraz szeroko pojęty motorsport – jak śpiewał Dr. Alban „it’s my life”.